nůž blok

0
1937
messerblock

Tolik očekávaný

Pevné bloky na nože jsou vyrobeny ze dřeva a jsou stabilní na každé pracovní plochu. Dokonce i normální bloky na nože jsou dobře vybavené. Obvykle dostanete nějaké nožů a nůžek. Brouskem a ostrost nože, aby se zahrnuty v tomto pravidle. Dobré nože na nože bloku by měl mít čistý povrch. Navíc, materiál musí být vysoce kvalitní a odolné. Správný nůž se pohodlně vejde do ruky a ostré.

Proč nůž blok?

Každý kuchyň by měla mít dostatečně ostrý nůž. Takže si můžete vařit a připravit si vlastní jídlo. ale většinou je to tak, že nože jsou uloženy nesprávně. Pokud ukládáte do šuplíku Nehledě na to, že je možné nůž rychle ztrácejí svou ostrost. Měli byste se vyhnout tím, že ukládání milované nože nožem bloku. Ty se nacházejí v mnoha variantách v různých cenách. Rychle můžete být zahlceni s nákupem, protože rozmanitost je obrovská.

ale nože bloku, to není jen důležité čistit nůž za správné, ale blok sám. Teď máme připravené nějaké informace pro vás. Chcete-li najít správný nůž blok pro vaši kuchyni.

obecný

Nůž byl asi od roku lidé pamatují. Ačkoli první nože nebyly téměř srovnatelné s dnešními modely, ale byly poměrně časté. Nože jsou v každé kuchyni si představit dnes. Laici jsou spokojeni s jednoduchými noži. Domácí kuchaři, nicméně, a dokonce i profesionální kuchaři jen místo s dobrým nožem blok velmi velký důraz na vysokou kvalitu. Nože pocházejí převážně z renomovaných dodavatelů a nejsou vybrány náhodně.

Výhody drahé nože bloků

 • jsou trvanlivé
 • kvalita provedení
 • rozložení hmotnosti nůž je ideální

Nevýhodou drahých nožů bloků

 • drahý
 • Není vhodné pro myčky nádobí
 • Máte s nimi zacházet opatrně

Kromě nůž bloků s ocelovými noži dnes existují i ​​dobré alternativy s čepelí z keramiky. Jedná se o velmi tvrdě vypálil pod velkým tlakem a intenzivní teplo. Keramické nože jsou dlouhé ostré a velmi lehký. Keramika se ukázala jako alergen, anti-rez a není náchylný Nicméně, tam je také velká nevýhoda. V případě, že nůž dolů, nůž lze rozdělit.

Dnes populární i čepele z damašku je. Tyto nože jsou obvykle drženy v japonském tvaru nože a obvykle jsou kované ručně. Typické těchto nožů je zrno, které se podobá pařez.

Rukojeť nože

Za normálních okolností, je rukojeť pro nože z nožové bloku z plastu nebo ze dřeva. Ale existují nože z celého oceli. To znamená, že celý nůž včetně rukojeti byl kované z jednoho kusu. Plast snadno udržovat v čistotě. Dřevěné kliky jsou o něco zranitelnější v ošetřovatelství. Nicméně, oni jsou zvýhodněné mnoha kupujících. Jsou pohodlné a uchovával většinou dost dlouho. All-ocel, ale je spíše chladné. Zde však zapůsobí na celkovou hmotnost, takže nůž může být veden dobře.

Co je součástí?

Jste si vybrali šestidílný nůž jako dvojče Professional S nožem blok? Pak můžete očekávat v této sadě celkem 5 nožů a nůžek. Získáte Rostlinný set, šéfkuchaře nůž, malý nůž s dlouhou čepelí, koutového nožem a zoubkované nože pro řezání chleba.

Jak najít ten správný nůž blok?

Je dobré, pokud víte, že vaše vlastní preference. Měli byste vědět, že nůž vždy sedí dobře v ruce. Dále je důležité, aby se těžké čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Z tohoto můžete vždy jít ven. Rukojeť nože by měla být neklouzavá a také dobře do ruky.

Kolik byste chtěli?

Dobrý nůž blok nemusí stát hodně. Můžete očekávat, že budete mít solidní nůž blok mezi 50 a 100 eur, které budou velkým přínosem do vaší kuchyně. Jedna věc je zaručena. Váš nový model bude určitě použít, pokud jste si vybrali.

Takže byste měli léčit své Bloky na nože

to je ostřejší čepel je zranitelnější. Nikdy ukládat nůž v šuplíku. To je také užitečné, aby nůž na dosah ruky. Dobrou věc, o skladování na volném prostranství, které se vám líbí, takže může marnotratnost, neboť ty jsou hrdí na svého nového nože bloku.

praktické tipy

Horizontální regály jsou bezpečné a udržet ostří proti oděru. Vertikální regály jsou vhodné, protože ostří mohou otáčet kolem, takže ostří neleží na zemi. Rovněž výhodné je, když jsou otevřeny na dně drážky. Pak nějaké drobky může vypadnout. Je nevýhodné, když se tlačit nůž ve špatném drážky. Dalo by se poškrábat váš desce, protože nůž a pak se dívá dolů a ven.

Více než úžasné jsou bloky na nože, které mají štětiny vložek. V něm si můžete ukládat všechny nože a tak snadno rozšířit svůj nůž nastavit libovolně. Tam je bohužel nevýhoda, že tyto štětiny nejsou tak snadno znovu vyčistit. Pro čištění, musíte být kreativní a mít určitou dávku trpělivosti. Proto si váží pečlivě, zda jste normální dřevěná preferují tento blok.

Ale možná, že to všechno není nic pro vás, a vy se rozhodnete na magnetickém proužku? Pak byste měli vědět, že můžete také použít pro úsporu místa na desce. Keramické nože, ale nelepí se na těchto pásů.

Pokud si vzít nůž a chtějí mít všechno, pak případ nůž je vhodný pro vás. V něm můžete mít více nůž čistý odděleně. Mějte na paměti, že to je trapné otevřít tašku kdekoliv. Většina prostor je nedostatečný, protože vak potřebuje velké množství prostoru. Pro mnoho lidí je to prostě nepříjemné, a proto ale pak se uchýlili víc normální nůž ze zásuvky. Nicméně, taška je dobrou alternativou k obvyklému nože bloku.

Nůž v kufru?

Více než praktická je nůž kufr z Wusthof, Koch případ s magnetickým půdy. To vás může doprovázet i na cestách. Plánujete dovolenou na chatě? Pak se svým vlastním nožem v zavazadlovém prostoru v každém případě. V tomto případě se vaše nože stále neklouže a můžete je použít okamžitě po jejich příjezdu. Případ je stabilní a robustní a máte zaručeno, že mají dlouhou životnost.

dokumenty

Současným úkolem je najít vhodnou plochu. Byste neměli používat podporu ze skla, kovu nebo kamene. Podklad musí být protiskluzový a měla spočívat pevně na povrchu. Je dobře, když jsou uvedeny pryžové patky nebo povlak protiskluzové. Dřevo se ukázalo jako nejlepší volba. To dělá nůž zůstane ostrý delší dobu. Kromě toho, že je antibakteriální. Pak jsou tu dokumenty z plastu.

Krátký pro čištění a údržbu

Šéfkuchaře nůž z nože bloku je třeba vyčistit vždy ihned po použití. Má smysl, aby jej odstranit otřením vlhkým hadříkem. Jdete z vrcholu na zadní straně čepele pro řezání. Pak ručník a vytřete do sucha nůž. Nože, které rychle ztrácejí svou ostrost mohla být při špatném zacházení. O kyselých potravin nebo abrazivní a korozivní Čisticí prostředky ovlivnit ostrost čepele. Nepoužívejte na mytí nádobí pro teplou vodou a solí během čištění.

Také dřevěné rukojeti Musíš ho otřít vlhkým hadříkem. Neměli byste zapomenout na dřezu takový nůž. To je fatální u lesa.

Blokový nůž sám by měl být čištěny každou chvíli s dobrým čisticím prostředkem a vodou. Nepoužívají chemikálie. Také, brusné houby nejsou pro čištění nůž blok. Blok by měl zaschnout po vyčištění vzduchu. Osvobodit zátoky čas od času drobky.

Zwilling Professional S Messerblock (Zwilling Sonderschmelze, Genietet, Vollerl) schwarzAnzeige
 • Friodur Klinge, eisgehärtet
 • Rostfreier Spezialstahl, Zwilling Sonderschmelze
 • Sigmaforge Messer - aus einem Stück geschmiedet
 • Fugenloser Übergang von Kropf zu Griff
 • Lieferumfang: Professional S Messerblock 7 tlg.

ostření

Tady je to přesně tento proces u většiny lidí špatných. Vždy je doporučeno, aby si brousit nůž odborníkem. Takže si můžete vychutnat i mnohem déle. Samozřejmě, že to platí zejména nožů, které jsou vyrobeny z keramiky.

V dobrých nožů je docela dost muset brousit každé dva roky.

To, co jsme chtěli říci!

Mějte na paměti, že nože jsou vždy ostrý nůž bloku. Proto mějte nůž blok vždy mimo dosah dětí, a také být jisti, že ji správně vždy používat. Takže se můžete vyhnout zranění.

Závěr Bloky na nože

Bloky na nože jsou praktické a patří do nějaké dobré kuchyni. Budete moci použít k úpravám a zpracovat hodně. Vyberte si rozhodně nůž blok, který vyhovuje vašim potřebám. Velmi dobré nože bloky jsou dvojče. Můžete se rozhodnout pro Knifeblocks mid-ceny a nebudete litovat. Důležité je, že dostanete vše, co v nové nože bloku, co potřebujete, a můžete použít správně nastavit. Nůž Blok je praktické a lze je čistit rychle a snadno. Ukázali jsme také najdete alternativy, které budete chtít, aby zvážila.

Keine Produkte gefunden.

Noch keine Stimmen.
Bitte warten...

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here