krém na obličej

0
2078
gesichtscreme

Osobní hygiena hraje důležitou roli. Důraz je kladen na péči o obličej. Obličej je zrcadlem duše. Tam jsou viditelné jako první známky stárnutí. I když běh je řeč, že pouze uvnitř, že se počítá, se koná na setkání na první pohled tváří v tvář. Tento moment je soukromý pro další pokrok a také velmi důležitý v průběhu pohovoru.

typy pleti

Rozlišuje se v dermatologii v několika typy pleti. Pro péči o obličej by měl být pět kategorií dodržet při výběru krém na obličej.

typ pleti
atributy
normální pleť

Rovnováha mezi vlhkostí a mastnoty je koherentní. Široká škála pleťový krém je určen pro péči o volbách.

suchá kůže

Trochu vlastní tuk se nachází na suchou pokožku. Tento deficit je kompenzován bohaté krémy péče.

smíšenou pleť

Změna mezi suché a mastné oblasti se nachází v smíšenou pleť. Odpovídajícím způsobem obtížné péče navržena. Most bradu, nos a čelo jsou velmi mastný. Na rozdíl od tohoto T-zóně lícní plochy je obvykle poměrně suchý. Na tyto potřeby, je třeba krém na obličej koordinovány.

citlivá pokožka

Zarudnutí a podráždění jsou pozoruhodné pro citlivou pokožku. Způsobena stresem a vlivy jako je suchý ohřátého vzduchu nebo slunečnímu záření. Přírodní kosmetika je vhodná pro tento typ pleti.

mastnou pleť

Nadměrnou tvorbu mazu je produkován mastnou pleť. Tento typ kůže je náchylná k tvorbě nečisté pleti. Kromě toho, kůže je obvykle docela hrubý. Proto krém na obličej se doporučuje, aby hydratuje a stahuje póry.

přísady

Mnoho z obličeje krémy obsahují následující složky:

Alfa-Liponsäure
Vitamin A
Vitamin E
Vitamin C
niacin
Polypeptid
fytohormonů
Močovina

ale jsou zde i mnoho materiálů v krém na obličej, který může dokonce dráždit pokožku zbytečně. V každém případě by měly být bez parfému. Kromě toho je třeba dbát při koupi krém na obličej, že ani jedna barva a konzervační látky či minerální oleje a parabeny jsou v něm. Než méně dobře pro pokožku obličeje i silikony a byly nalezeny živočišné složky.

Principy péče obličeje

Pro zdravé a svěží pleti to nejlepší pro péči o pleť je základ. Zde je třeba dodržovat následující zásady.

čištění

obličej, a to zejména ve večerních hodinách každý den, aby důkladně vyčistit. Začíná se zbavit tvář make-up, nečistoty, odumřelých kožních buněk a znečišťujících látek. V opačném případě může ucpávají póry, což podporuje tvorbu pupínků a špatnou pleť.

Za tímto účelem, teplá voda se používá nejprve (tak teplo, že je příjemné na dotek dosud). V žádném případě pravidelné mýdlo by měly být použity pro tento účel. Hlouběji než voda proniká obličej vodou do pórů. Zde se rozlišuje na typ pleti, která je vhodná. Zejména lidé s citlivou pokožkou by měly používat obličeje toner bez alkoholu.

V dalším kroku může být použita noční krém. Je třeba poznamenat, že tyto databáze, i když to nese jméno krém na obličej, a to nejen na obličeji, ale i na krk a dekolt, je k dispozici.

Stejný rituál je třeba dodržovat v dopoledních hodinách. Rozdíl spočívá v tom, že se jedná o denní krém, který má být aplikován.

S čištěním a uplatnění krém na obličej péče není úplná, v dlouhodobém horizontu. O víkendu nebo v pravidelných intervalech, by měla být naplánována krásy den pro intenzivní péči o obličej.

Existují této kůry.
Pleť je tak jemnější. Odumřelé buňky jsou odstraněny. Cirkulace je stimulována. Nejvíce ze všech 14 dnů se odlupovat kůže dobře.

Obličejové masky zakoupené nebo v maloobchodě dokonce dotkl, vyživují pokožku.
Týdenní mohou být použity. Mnoho dobrých receptů (Quark maska, med maska) pro to lze nalézt na internetu.

Pro intenzivní léčbu na krátkou dobu sérum je určena.
U problémů zralé pleti (vrásky), chová se rychle a viditelně.

Méně se krásy programu opalovacího krému má co do činění. To lze zanedbat v létě v každém případě. Příliš agresivní sluneční paprsky na kůži.

Tip:

Vrcholem pro pokožku obličeje obličeje sprejů. Poskytují osvěžující a zároveň darovat vlhkost.

V kategorii ošetření obličeje není jen krém na obličej, ale také anti-pupínek krém. Má antibakteriální účinky. S ním pupínky a zarudnutí může být skryta.

Při výběru make-up, že slouží nejen jako základní nátěr, ale i vlhkost pokožky je důležité zajistit pozitivní vliv.

renomovaných výrobců

Výrobce odpovědný za krém na obličej, je nespočet. Chcete-li tedy zjistit, co značky, které můžete důvěřovat. Ačkoli obvykle je velmi levná nedoporučuje krém na obličej „No Name“. je konzistentní, a to i podle Stiftung Warentest, poměr cena-výkon, těchto společností.

Eucerin
Diaderma
Nivea

Eucerin ohlížet na inovativní podnikové historii více než 100 let. Byl to Paul C. Beiersdorf, podepsala, co v roce 1882 pro nové sdružení pro patent. Vzhledem k vývoji produktů a výzkumu v oblasti dermatologie jsou nedílnou jednotku. Výsledkem je, že uživatel může předpokládat, že žádná barviva ani konzervační látky a podobně jsou v krém na obličej. Nicméně, ujistěte se, že ještě před nákupem, pro který typ kůže krém na obličej, je vhodný.

Diaderma byl od lékaře MEG (Max Eduard Georg) Gottlieba v roce 1905 založil. K oživení lidem dal velkou hodnotu na pomazání. Podání prvních mastí udělal recept od starověku. Báze se oleje a aromatické přísady. Položil výtažky z léčivých bylin k jeho péči o pleť krém. Takže přirozených funkcí byli nadšeni. Diaderma, jeho značka pochází z řeckého kůží. Krém na obličej tento výrobce je vyrobena z mnoha přírodních látek.

Nivea nabídl v roce 1911 na první péči o pleť krém. Zvláštností Nivea je skutečnost, že od začátku Kromě vědeckých poradců známý a dermatolog Prof. Paul Gerson Unna se podílí na vývoji. Z tohoto důvodu se jim podařilo vyvinout zcela novou emulgátor. Říkalo se mu Eucerit co nejvíc krásné voskové prostředky. Základní kámen byl položen, aby krém na obličej průmyslu.

Nivea krém na obličej

Krém na obličej, nemusí být drahé, protože tyto dva produkty pro péči o ukázat.

V den, kdy krém Nivea pro citlivou pokožku nabízí levné na Amazonu.

NIVEA Tagescreme für sensible Haut, 50 ml Tube, SensitiveAnzeige
  • Tagescreme mit Lichtschutzfaktor 15 und einer milden Formel mit Süßholz-Extrakt und Traubenkernöl: Reduzierung von Rötungen, Spannungsgefühlen und Trockenheit, Vorbeugen von lichtbedingter vorzeitiger Hautalterung
  • Parfümfrei, Geeignet für Frauen jeden Alters mit sensibler Haut
  • Frei von Parabenen, Silikonen, Farbstoffen und Parfüm, Hautverträglichkeit dermatologisch bestätigt
  • Anwendung: Täglich nach der Gesichtsreinigung, Auftragen der Creme auf Gesicht, Hals und Dekolleté, Augenkontakt vermeiden, Schnelles Einziehen ohne Fetten, Optimal auch als Make-up Grundlage
  • Lieferumfang: 1 NIVEA Sensitive Tagescreme in Tube, 50 ml

Přehnaná reakce, zejména citlivou pokožku, není neobvyklé, v každodenním životě. podráždění kůže, ale může stres také vítr je náledí nebo teplé sluneční paprsky vedení. Pokožka je nejen posílena denní krém Nivea, zarudnutí a pocit napětí snížit. Suchost je snížena tak, že kůže může vydržet tyto podmínky bez dalšího oznámení.
Citlivý denní krém s obsahem lékořice extrakt a olej z hroznových jader. Intenzivní chrání pokožku s tímto krém na obličej. Dermatology byla potvrzena kompatibilita. Pro denní krém byl vyvinut výživný vzorec. K dispozici je intenzivnější dodání vlhkosti, což posiluje odpor. V den, kdy krém je pH neutrální, mírné, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti a rychle se vstřebává. S ohledem na ochranu před slunečním zářením je třeba poznamenat, že tento obličejový krém odpovídá ochranný faktor (SPF) 15.

V den, kdy krém je masírována rovnoměrně na obličej a krk a jemně rozdělování ráno. Oblast očí je třeba vyříznout zde.

Také pro noční péči Amazon nabízí správné péče o produkt pro citlivou pokožku Nivea.

Nivea Sensitive Nachtpflege, 3er Pack (3 x 50 ml)Anzeige
  • Die milde Pflege beruhigt Hautirritationen und reduziert Rötungen sichtbar.
  • Befreit von Spannungsgefühlen.
  • LSF 15 beugt lichtbedingter vorzeitiger Hautalterung vor.
  • Europas Nr.1 Gesichtspflegemarke (Quelle: Euromonitor International Limited; NIVEA als Dachmarke in der Kategorie Gesichtspflege, Handelsumsatz West- und Osteuropa kombiniert, 2013)
  • Entdecken Sie die intensive Pflege von NIVEA

Pokožka se dotahuje pomocí citlivého nočního krému. Vrásky jsou redukovány. Podle regeneraci pokožky v noci, výsledkem je více mladistvý vzhled. Intenzivně jsme kůže hydratovaná.
Faktorem v nich obsažených sluneční ochrany (SPF) 15 světlem indukované stárnutí pleti je zabráněno. Také buňky jsou chráněny, což má profylaktické, pokud jde o tvorbu stařeckých skvrn.

Ve večerních hodinách, po důkladném vyčištění obličeje je kompletní, noční krém rovnoměrně na obličej a krk a jemně masírovat. Opět platí, že vynechat tu oblast očí.

Rozdíl mezi výrobcem den a noční krém Nivea je v rámci YouTube – vysvětluje Care Nivea Face rádce denní i noční krém.

závěr

Tajemství věčného mládí nemohl být vysílán ve vývoji produktů osobní péče, jako je krém na obličej. Ale pravidelná údržba udržuje pleť prokazatelně déle mladí. Vypadá svěže a čistě. To je dostatečně hydratovaná a pocit napětí dochází také se stresem a znečištěním životního prostředí již nejsou v poměru.

Noch keine Stimmen.
Bitte warten...
Sdílejte
Předchozí článeklůžkem
Další článekDětská postýlka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here