Longboards

0
2073
longboards

Správná Longboard odpovídat preferovaný styl jízdy

Produkt Leaderboard 2017

To, co odlišuje dobré longboard

Fascination Longboard jízda, která popisuje pocit, že mnozí nadšenci se připojí ke sportu. Je to více času pro volnočasové aktivity a chcete vědět, co dělá takový desku. Stejně jako u všech produktů, kvalita sportovního vybavení je považována za důležitý faktor pro funkčnost a očekávané zábavy na dobrou longboard. Dobré Longboards jsou vysoce kvalitní, protože výrobci se snaží vždy nabídnout nejlepší materiál a design. Samozřejmě, že existují rozdíly a longboards Existují různé typy. Zde si každý najde tanec, křižování, Freeride a Downhill nebo carving palubě. To jsou typy, které byste měli pamatovat a Freeride & Downhill a tance longboard, více druhů, které jsou doporučeny pro zkušené Longboarder. Tyto longboards jsou více určeny pro praxi triků a vysokých rychlostech. Proto byste měli nastavit jako začátečníky a nováčky jejich výběr na cestovním rady, protože tyto longboards jsou určeny pro uvolněnou jízdu ve městě. Dobrá Long deska se vyznačuje dobrými rolí, vysoce kvalitních osy a odpovídající rozměry. Samozřejmě byste měli obrátit svou pozornost na velmi zajímavý design některé longboards a při výběru, jak jsem již uvedl v souladu s výsledkem uzavřený typovým označením. Vzhledem k tomu, termín longboard již prokázala, tyto desky jsou delší a širší, jako normální skateboardu.

Jak funguje Longboard

Kolečkové brusle je původ těchto trendy sportovního vybavení dnes a klasické skateboard od sedmdesátých let minulého století, je původ, který dostanete koupit dnes, tento longboards. Je snadné vysvětlit, jak taková deska funguje, dva pohyblivé osy s různými tvrdé nebo měkké rolích jsou namontovány na palubě, který je přišroubován buď z plastu nebo překližky. Toto vysvětlení je nyní skutečně jednoduché, ale výrobci a strávníci vzali velmi zajímavé a fascinující tvoří surf průběhu let, aby se přesunout s čerpáním nebo vyřezávání jejich desku dopředu. Tato funkce je snadné pochopit, čtyři válce na obou osách jsou uspořádány tak, že jeden komunikuje s nohama na stole střídavě dává nohu na hnací síly. Termíny jako tlačení, řezbářství, Flex, čerpadla, Drop Through konkávní a mezi různými druhy pohybu a těmito podmínkami uslyšíte, když strávník obratně s longboard ve městech ukázat své postavy hnutí. Je rafinovaně, co vidíte, když strávník vzdálit a ukázat své triky. Pružnost a trvanlivost desce musí volit už i osy s válečky muset vstřebat spoustu šoků a napětí.

Výhody a aplikace na longboard

Nejdůležitější výhoda longboard je schopnost pohybovat se ve městech velmi dobře křižování a řezbářské dopředu. Můžete použít váš longboard pro přepravu na sebe a tato deska si můžete vzít téměř kamkoliv. Náměstí, cesty a pěší zóny jsou nejvhodnější, pokud byste chtěli, aby chtěli jít s takovým malým velkoformátových skateboardu ve městech. Mnoho míst zvou na pouhých jeden a opravdu stačí desku a hlavu a ochranu kolene. Zvlášť pokud jste zkušenější, můžete skutečně všude trénovat tento sport a cvičení své postavy. Rychlé dalších strávníků, kteří dohromady pak nesou s sebou tento sport společně najít. Longboarder nejsou sami na dlouho, protože chcete soutěžit a učit se nové postavy a triky. Existuje také mnoho měst, která dnes veřejnosti skateparky a zde si můžete jít v klidu a s dalšími nadšenci spolu longboard. Zde je scénu, která einübt stále nové triky dohromady a jak jsem řekl, nejdůležitější přínos, co opravdu potřebujete jen dobrý longboard a jste součástí longboard scény.

Jaké druhy Long borad existují?

– longboards jako Carvin a typy cruiser

– longboards as kopce a řezbářské typy

Co bych měl hledat při koupi longboard?

– Výška a vlastní hmotnosti

– Role.

– Způsob jízdy by měl být užitečný.

Cena a příslušenství

Stručná informace o předních výrobců

Jucker HAWAII

Senáty této značky jsou gerägt v jejich pojetí hranici Mike Jucker, což může produkovat tyto produkty s jeho vášní a dojem svého druhu.

naložený

Loaded je výrobce, který představil přes nádherné kousky a videa svých výrobků. Zatížené praktiky s výbornými týmy využití jeho výrobků a konstrukcí přímo těmito produkty. V tom spočívá také za produkty nadšenec jeho lásky ke sportu na produkty konvertity.

Pevný

Solid je oblíbenou značkou v USA a zde kvalitní a velmi pestrý sortiment pevných longboards a jiné podobné výrobky jsou vyráběny.

LANDYACHTZ Longboardy

Tyto longboards, aby se filozofie života firmy lépe. Tento výrobce nabízí úchvatný design a zajímavé tvary spárované s povedeným designem.

MADRID Longboardy

Přestože Madrid ve Španělsku, ale tento výrobce longboard se sídlem v Kalifornii ve Spojených státech amerických. Jerry Madrid zanícený Longboarder za touto značkou a dobré výrobky. Jeho historie longboards začíná v 60. letech minulého století a nyní se tito výrobci nabízejí dobré vybavení pro zájemce.

Ninetysixty

Tato značka pochází z týmu hardcore Long strávníků z Europ a tyto výrobky jsou předmětem neustálého vývoje jako produkt. Prostřednictvím praktických zkoušek týmu výrobců jsou vždy pracují na zlepšení značky a produkty.

Internet ./. Obchodníci: Kde mohu koupit nejlepší longboards nejlepší?

Kde si koupit nový nejlepší longboard? Měli byste si koupit v obchodech, nebo možná jen pohodlnější v online nabídce. Mnozí obchodníci nabízejí, jak byly prokázány speciální obchodní služby, přesně rada musíte údajně prodat. Můžete se také podívat nahoru a podívejte se na ty zajímavé modely dobře známé a dobře známý výrobce na longboard. Online obchodníci prodat vám přesně, ale to, co opravdu chtějí, a obvykle za nižší cenu. Stejně jako u všech ostatních produktů lze přirovnat přímo v on-line obchodování, za předpokladu, že jste nastavili na longboard to, co opravdu chcete koupit. Nakonec se dozvědět hodně o dobrých longboards a teď přesně vědět, co byste měli hledat, když si vyberete svůj nový longboard.

Historie longboard

Historie longboard je poměrně stará a začíná v 60. letech minulého století. Vše začalo vlastně s surfování na surfovací prkno na pobřeží Venice Beach v USA. Špatných vlny a malá šance vítr a vlny vedly k nějakému surfovat sami uvažují nadšence šroub jen pár válců na její surf. V kopcovitých uličkách kolem Kalifornie Santa Monica a Beverly Hills historie longboard se tak jeho průběh. Z těchto začátků profesionální vývoj byl, deska byla upravena na přijatelnou míru. Tento trend se jeho průběh a přestěhovala z Kalifornie na východním pobřeží Spojených států. Sport zažil v průběhu let jakési podpůrné roli přišel na nějaký čas dokonce zapomněl. Podobně jako u skateboardingu přišel další sporty, kterým se od potěšení Longoard. V současné době už vypadá poněkud jinak, a za posledních 10 let, z kopce scéna vyvíjí, posílily internet sport longboardingem jít dál se svými kousky a video zpráv. Řezbářství, křižování a freestyle longboard jízda je dnes jedním z uznávaných sportovních a především cestovní a vyřezávání je v mnoha městech typický obraz na mnoha místech. Dnes existuje i události a také v Evropě, longboard má běžet znovu řádně intenzivně stanovena. Příběh má takový úspěch, že se některé události mají velké peněžní výhry a longboarding je nyní jedním ze skutečně zajímavých sportů s nádherným kousky, triků a velmi odvážných postav. Desky se dostali lepší a materiál se optimálně přizpůsobit moderním požadavkům dnešních hranic.

Fakta a čísla o Longboards

Pokud potřebujete čísla, fakta a čísla, musíte nejprve tedy oddělil, že longboard by měla být asi 107 cm dlouhý, jedna osa má šířku asi 26 cm a má kola ve velikostech 78 A nebo 80 A. Konkrétně můžete upgradovat a koupit další osy jako příslušenství nebo koupit jednotlivě tvrdší nebo měkčí valí. Deska z desky, mohou být vyrobeny ze sklolaminátu, překližky nebo jiných vysoce elastického materiálu. Design, tam je hodně hlásit, protože nabídka je velmi rozsáhlá a najdete s těmito požadavky a skutečností svou longboard. Když hmotnost dobrého Longbard cestách 2,5 kg až 3,5 kg. Samozřejmě, tam jsou lehčí modely a těžší verze těchto desek.

FAQ – často kladené otázky

– Jak se longboard?

Dlouhá deska je skateboard s asi 25 cm šířka a délka 100 cm. To má dva řiditelné nápravy a válečky jsou obvykle v Größe78 A nebo 80 A

– Jak se longboard používá?

Longboards jsou rozděleny do typů, které jsou založeny na stylu jízdy vašich uživatelů. Nejjednodušší forma je plavba, pak přijde carving a další typy jdou freeride a sjezd.

– existuje rozdíl mezi longboard a skateboard?

Samo o sobě longboards a skateboardy stejné. Pouze rozměry jsou odlišné, skateboard je v podstatě Leiner, kratší a není tak široký jako dlouhý desky.

Longboards pronajmout nebo koupit?

Vy jako potenciální zajímalo, zda byste měli půjčit longboard zpočátku nebo koupit to pravé? Pokud si chtějí vydat první pokusy, měli byste si pronajmout desku. Musíte se rozhodnout, zda chcete nejprve hrát tento sport. Bruslí nebo skateboardů, může bez problémů změnit přímo na longboards a dobrých věcí, které se intenzivně využívají, měli byste si koupit jednotlivě. Toto pravidlo platí i pro longboards.

Longboards používat v pořádku?

Nemůžete jít s použitím longboards špatně, protože se rozhodnout, zda budete používat svůj vybraný model pro křižování nebo přímo pro výsek. Pokud se cítíte běh praktikována v longboard, můžete zvážit, zda si chcete vyzkoušet své řidičské schopnosti a kopce nebo freeride jízdy. Můžete použít nesprávný jedno prkno prostě nikdy. V náročných jízdních stylů, jako je freeride a sjezd, měli byste věnovat pozornost pouze zakoupeného materiálu. Pokud použijete příliš jednoduché desku tady, pak obvykle nemají žádnou skutečnou radost v těchto jízdních stylů.

Volba vhodných longboards?

Orientovat se při výběru správného produktu ve své vlastní velikosti těla a své vlastní tělesné hmotnosti. Nenamáhejte, pokud jste začátečník nebo začátečníkům při jízdě a vzít si na čas při nákupu. Budete potřebovat radu, která splňuje vaše řidičské schopnosti. Je třeba se podívat nejen na designu a značky, ale všichni výrobci mají vždy desek v nabídce, které jsou vhodné pro začátečníky a Cruiser.

Na vodicí kolejnice longboard-rookie.de  existuje více kupovat doporučení pro správnou longboard.

Vhodně s řízením Longboard?

Pokud jste nováček a začátečníkům, musíte se nejprve vypořádat s cvičí. Jednoduchý a vhodné pro cestovní deska je tou pravou volbou. Můžete se vrátit nyní, aby křižování a další cvičení, dokud máte pocit, že jste dostatečné znalosti pro přechod k jiným jízdních stylů. Jste-li někoho, kdo již shromážděné bruslení zkušenosti s podobnými vozidly, nebo dokonce použít jednoduchý longboard, měli byste zvolit vhodnou longboard z obrovské množství výrobců. Použití sotva zná hranice, protože tato jednotka je fascinující a budete se divit, jak dobrý je materiál nabízen v různých modelů.

Užitečné příslušenství

Pokud hledáte doplněk pro váš longboard najdete chrániče kolen, helmy a rukavice. Dokonce i když se neobejde bez těchto prvků na bezpečnost, pak budete doplňky role v různých velikostech, tvrdostí a barev. Máte na výběr a také s osami existují možnosti, jako příslušenství, které vyhovují vašim individuálním potřebám při Longboard jízdy. K dispozici je také vhodné nástroje, jako jsou klíče, šroubováky, které vám mohou pomoci doladit náprav a kol. Nabídka jde ještě dále, protože vhodný oděv je důležitým znakem uznání dlouhých strávníky a budete si uvědomit, že sportovní vykazuje značnou fascinaci. Získáte spoustu nabídek on-line, a rozhodnout, co vám dává radost a zábava Longboarding. V případě, že longboard není nic pro vás, podívejte se znovu na tříkolky více.

Bestseller Nr. 2
Terena® Longboard komplett in verschiedenen Designs und VariantenAnzeige
 • stabil und dennoch flexibel - 9 Schichten kanadisches Ahorn
 • für Anfänger und Fortgeschrittene
 • Auslieferung fertig montiert: Sofort startbereit!
 • edes Board verwendet grobkörniges OS780 Griptape.
 • Nutzergewicht: maximal 100kg
Bestseller Nr. 3
FunTomia® Longboard Skateboard Drop Through Cruiser Komplettboard mit Mach1® High Speed Kugellager T-ToolAnzeige
 • Das FunTomia® Longboard kann entweder aus einer 9 Schichten Ahornholz oder aus Bambus/Fiberglas Bauweise bestellt werden. / Wählen Sie Ihr Wunsch-Modell, einfach durch anklicken eines Bildes in der oberen Variante aus.
 • Jetzt haben Sie das Modell Freerider aus einer 9 Schichten Ahornholz Bauweise ausgewählt. Die Abessungen von diesem Board sind (ca. 107cm Länge) und (Achsenbreite inkl. Rollen: ca. 26cm) das Gewicht ist ca. 3,7kg.
 • Die Longboards haben Aluminium Trucks (Achse), mit einer Hangerbreite von 245mm und einer Achsstiftbreite von 175mm.
 • Die Longboards haben Rollen, mit einer Abmessung von 70mm Durchmesser und 51mm Laufflächenbreite die Rollenhärte ist 80A die Kugellager in den Rollen sind Mach1® High Speed Kugellager.
 • Das FunTomia® Longboard ist bei uns auf Lager vorrätig und sofort lieferbar. -- Sie kaufen hier bei einer deutschen Firma und erhalten natürlich eine Rechnung mit ausgewiesener MwSt.
Bestseller Nr. 4
Bestseller Nr. 6
MARONAD Longboard Skateboard drop through Race Cruiser ABEC-11 Skateboard 104x24cm Streetsurfer skaten FUNAnzeige
 • Konstruktion: neun Lagen Ahornholz, unterseite stylisch bedruckt, Oberseite mit Schwarzes Griptape
 • ABEC-11 Kügellagern mit high-speed Schmiermittel. Aluminium Acsche mit RKP (Reverse King Pin) Trucks
 • Gesamtlänge 104 cm, Achsabstand 84 cm Breite vom Board 24 cm. Räder 7x5cm PU 80A
 • Ein Longboard Optimal für anfanger sowie Fortgeschrittene
 • Das Board kommt fix & fertig montiert zu Dir. Auspacken und losfahren! WICHTIG: Wenn Sie bis 1430 bestellt habe wird Ihr bestellung am gleichen Tag versendet mit DHL aus Greven, Deutschland!
AngebotBestseller Nr. 7
MAXOfit Deluxe Longboard Crow 9 Schichten Maple, 104 cm, or-19012Anzeige
 • Jetzt zugreifen - Aktion zum absoluten Sonderpreis, solange der Vorrat reicht !
 • Hochwertige Kugellager, 9 Schichten Ahorn, ABEC 11 Lager, 41x9,75
 • Longboard ist nicht gleich Longboard. Bei den MAXOfit® Longboards sind die einzelnen Komponenten hochwertig verarbeitet und bieten absoluten Fahrspass zu einem TOP Preis.
 • Schnelligkeit, Dynamik und cooles Design - das ist Fahrspaß pur! Die MAXOfit® Longboards sind erstklassig verarbeitet und garantieren -bei aller Fahrfreude - eine hohe Stabilität.
 • Super Kundenservice ! Ersatzteilversorgung garantiert.
Bestseller Nr. 9
Longboard & Skateboard Wandhalterung - passt für alle Boards - Rack Stand HalterungAnzeige
 • Passt für alle Longboards und Skateboards
 • Boards einfach an der Achse aufhängen
 • Stabile Metallfertigung - auch für schwere Longboards geeignet
 • Polsterung damit die Achsen nicht verkratzen
 • Einfach anzubringen - inklusive Dübel & Schrauben
Noch keine Stimmen.
Bitte warten...
Sdílejte
Předchozí článekplenkové vědro
Další článeksedačka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here